K O B I E T A

Precyzyjny manicure to w dzisiejszych czasach podstawa. To na dłonie zwracamy szczególną uwagę u drugiej osoby kiedy piszemy, korzystamy z laptopa, płacimy za zakupy czy też ozdabiamy je pięknymi pierścionkami. Pamiętajmy, że zadbane paznokcie są naszą etykietą oraz przyciągają również męską uwagę. Aby nie krępować się łamliwymi, rozdwajającymi płytkami paznokcia lub zawstydzać się kiedy zwykły lakier Ci odprysnął zalecamy korzystanie z usług Princess Style. Poczujesz się wyjątkowo, ponieważ gwarantujemy najwyższą jakość usług.

 

Manicure Hybrydowy

Manicure Hybrydowy to najpopularniejsza metoda pielęgnacji oraz zdobienia paznokci. Króluje wśród usług, ponieważ lakier bardzo ładnie lśni i jest to metoda bardzo trwała. Stylistka przygotowuje płytkę paznokcia a następnie nakłada lakier hybrydowy. Odpowiednio wykonany Manicure Hybrydowy trzyma się nawet do kilku tygodni, nawet przy wykonywaniu codziennych czynności domowych. Oczywiście wszystko zależy od naturalnego tempa wzrostu naszego paznokcia. Jest idealnym rozwiązaniem na wycieczki wakacyjne, ponieważ nie trzeba marnować czasu na uzupełnianie odprysków. Manicure Hybrydowy jest hypoalergiczny nie zawiera substancji szkodliwych, czyli jest bezpieczny dla zdrowia. Przed wizytą u stylistyki paznokci należy zadbać o kondycję paznokci, ponieważ jeśli płytka paznokcia nie jest w najlepszej formie Manicure Hybrydowy utrzyma się krócej niż zwykle.

 

Manicure Hybrydowy French

Manicure Hybrydowy French to siostra Manicure Hybrydowego. Na odpowiednio przygotowaną płytkę paznokcia stylistka nakłada Lakier Hybrydowy na wolny brzeg paznokcia oraz inny kolor na płytkę paznokcia. Ponadczasowa elegancja i klasa.

 

Manicure Klasyczny/ Manicure Klasyczny z Lakierowaniem

Manicure Klasyczny przeznaczony jest dla Kobiet, które pragną poprawić estetykę oraz nadać odpowiedni kształt płytki paznokcia. W usłudze tej wykorzystujemy akcesoria, które pozwalają na usunięcie zrogowaciałych naskórków pozostawiając nienaruszoną płytkę paznokcia. Po przeprowadzeniu odpowiedniej pielęgnacji, zabieg kończymy masażem dłoni oraz proponujemy pomalowanie płytki paznokcia specjalną odżywką i nałożenie lakieru jednobarwnego.

 

Manicure Japoński

Manicure Japoński podbija salony kosmetyczne na całym świecie. Jego historia narodziła się przed ponad 400laty a założycielkami są japońskie arystokratki. Ich celem było stworzenie metody, dzięki której paznokcie wyglądałyby bardzo wyjątkowo. Jeśli płytka paznokcia jest zniszczona lub po prostu chcemy wzmocnić płytkę czy ją odżywić, ratunkiem jest właśnie sposób stosowany przez Japonki. Precyzyjne nacieranie płytki paznokcia specjalną pastą sprawia, że płytka nabiera nietuzinkowego blasku różowej perły. Pasta zawiera krzemionkę z Morza Japońskiego, pyłek pszczeli, keratynę oraz witaminy A i E.

 

Lakierowanie Hybrydowe

Lakierowanie Hybrydowe jest idealna opcją dla kobiet, które nie maja czasu na malowanie paznokci tradycyjną metodą. Odpowiednio nałożony Lakier Hybrydowy utrzymuje się nawet do paru tygodni, dlatego też jest świetnym rozwiązaniem dla kobiet, które planują np. wyjazd wypoczynkowy.

 

Lakierowanie Paznokci

Jeśli jesteś tradycjonalistką i cenisz tradycyjne lakiery do paznokci, specjalnie dla Ciebie w naszej ofercie mamy dostępną szeroką gamę kolorów, które będą wyjątkowo prezentowały się na Twoich paznokciach.

 

Zdobienie

Gdy zbliża się ważna okazja i chcesz się wyróżniać, nasza stylistka urozmaici design paznokcia ręcznymi wzorkami, naklejkami lub ozdobami.

 

Piłowanie

Piłowanie płytki paznokci jest przeznaczony dla Kobiet, które pragną nadać swoim paznokciom bezkonkurencyjny kształt i elegancko wyglądający manicure. Nasze stylistki doradzą jaki wybrać kształt aby Twoje paznokcie były wyjątkowe.

 

Usuwanie Manicure Hybrydowego

Lakier Hybrydowy utrzymuje się parę tygodni, dlatego też po tym czasie należy go zdjąć. Naturalnym procesem jest odrastanie płytki paznokcia, więc widać nieestetyczną lukę pomiędzy skórkami u nasady paznokcia a lakierem. Usuwanie Lakieru Hybrydowego jest szybką i prostą czynnością.

 

PRZEDŁUŻANIE NA FORMIE/TIPSIE METODA ŻELOWA

Manicure żelowy na tipsie lub formie przedłuża naturalną płytkę paznokcia. Tipsy są często stosowaną metodą przedłużania paznokci, natomiast nasze klientki coraz częściej wybierają przedłużanie na formie. Przedłużanie paznokci pozwoli na uzyskanie upragnionej długości oraz kształtu jeśli z różnych powodów nie można uzykać dłuższej płytki paznokci np. poprzez obgryzanie, łamanie lub rozdwajanie. Jest to doskonała alternatywa dla osbób, którym paznokcie wyginają się pod hybrydą. Metoda żelowa pozwala zretuszować brzydki wygląd paznokcia i nadać odpowiednią długość paznokcia. Przedłużanie metodą żelową mniej ingeruje w płytkę paznokcia niż akryl. W przeciwieństwie do akrylu żel też nie wydziela nieprzyjemnego zapachu oraz utwardza się go pod lampą. Żel jest bardziej elastyczny niż akryl, dlatego też modelując paznokcie uzyskujemy naturalny wygląd paznokcia. Żel też można zastosować na naturalnej płytce paznokcia bez potrzeby przedłużania. Paznokcie żelowe należy uzupełniać co 3-4 tygodnie.

 

Usuwanie Manicure Żelowego

Manicure Żelowy pięknie prezentuje się na naszej dłoni. Jednak przychodzi czas kiedy należy go usunąć, poprzez naturalny wzrost paznokcia. Usuwanie Manicure Żelowego jest czynnością dłuższą i bardziej skomplikowaną niż w przypadku Usuwania Manicure Hybrydowego. Nasza stylistka profesjonalnie usuwa Manicure Żelowy bez naruszenia płytki paznokcia.

 

Naprawa Paznokcia

Nasze Stylistki służą jako S.O.S. dla Twoich Paznokci. Gdy wydarzy się niefortunny wypadek Stylistka szybko i profesjonalnie pomoże w naprawie paznokcia.