M Ę Ż C Z Y Z N A

Dłonie są naszą wizytówką, ponieważ są zawsze widoczne dla otoczenia. Coraz więcej Mężczyzn uwagę zwraca na estetykę swoich dłoni. Aby nie krępować się i zawstydzać zaniedbanymi dłoniami podczas podawania ręki lub w trakcie podpisywania ważnego kontraktu, zalecamy skorzystanie z usług Princess Style dla strefy męskiej.

 

Manicure Męski Klasyczny

Manicure Męski Klasyczny przeznaczony jest dla Mężczyzn, którzy pragną zaimponować Paniom lub kontrahentom precyzyjnie wypielęgnowanymi dłoniami. Manicure Męski Klasyczny poprawia estetykę skóry dłoni, płytki paznokcia, skórek okalających paznokieć oraz nadaje odpowiedni kształt płytki paznokcia. W usłudze tej Manicurzystka wykorzystuje akcesoria, które pozwalają na usunięcie zrogowaciałych naskórków. Po przeprowadzeniu odpowiedniej pielęgnacji, Manicurzystka zabieg kończy masażem dłoni oraz nakłada specjalne matowe męskie odżywki. Tak wypieszczone dłonie mężczyzny stają się bezkonkurencyjne w biznesie jak i w życiu prywatnym.

 

Manicure Japoński

Manicure Japoński jest konkurencją dla Manicure Klasycznego. Jego historia narodziła się w Japonii przed ponad 400laty. Manicure Japoński przede wszystkim wzmacnia i zapobiega łamaniu płytki paznokcia. Paznokcie nie pękają, ani nie rozdwajają się. Stylistka odżywia paznokcie poprzez precyzyjne nacieranie specjalnej pasty, która również poprawia kolor płytki paznokci. Pasta zawiera krzemionkę z Morza Japońskiego, pyłek pszczeli, keratynę oraz witaminy A i E. Jest idealnym rozwiązaniem dla Panów, którzy cenią estetykę oraz swój wygląd.